Impresszum

ELNÖK, FŐSZERKESZTŐ:
Gyöngyösi Zsuzsanna
+ 36 30 525 6745
elnok@kame.hu

FŐSZERKESZTŐ-HELYETTES:
Hollósi-Simon István

WEBOLDAL MŰKÖDÉS:
Hollósi-Simon István

Nemzeti Újságírásért Kitüntetés

Kiadványok

Jelenlegi hely

Sulyok Tamás kinevezte az új minisztereket, de csak egy valakivel készült közös fotója

  A Himnusz elhangzása után valamennyi miniszternek átadta megbízólevelét Sulyok Tamás a Sándor-palotában kedd délután. A köztársasági elnökkel minden új tárcavezető kezet fogott, ahogy Magyar Péter is.
  A miniszterelnök korábban több élő bejelentkezésében is azt kérte Sulyok Tamástól, ne akarjon közös fényképet a miniszterekkel. A köztársasági elnök az első kinevezés, Bóna Szabolcs oklevele után mégis a miniszter és Magyar Péter mellé állt, amikor őket fotózták. Utána azonban a miniszterelnök és valamennyi tárcavezető Sulyoknak hátat fordítva fényképezkedett.
   Az ünnepség végén a Magyar Honvédség központi zenekara eljátszotta a Szózatot.

   Az új kormány miniszterei:

• Ruff Bálint – Miniszterelnökséget vezető miniszter
Pósfai Gábor – belügyminiszter
• Kapitány István – gazdasági és energetikai miniszter
• Kármán András – pénzügyminiszter
• Orbán Anita – külügyminiszter
• Görög Márta – igazságügyi miniszter
• Ruszin-Szendi Romulusz – honvédelmi miniszter
• Lannert Judit – gyermek- és oktatásügyi miniszter
• Hegedűs Zsolt – egészségügyi miniszter
• Kátai-Németh Vilmos – szociális- és családügyi miniszter
• Vitézy Dávid – közlekedési és beruházási miniszter
• Tarr Zoltán – társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter
• Bóna Szabolcs – agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
• Lőrincz Viktória – vidék- és településfejlesztési miniszter
• Gajdos László – élő környezetért felelős miniszter
• Tanács Zoltán – tudományos és technológiai miniszter
   Délután – várhatóan négy órakor – az új kormány tagjai a Parlamentben tesznek esküt.

Forrás: Magyar Hang 

Rovatok: 
Egyéb
X
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1