Impresszum

ELNÖK, FŐSZERKESZTŐ:
Gyöngyösi Zsuzsanna
+ 36 30 525 6745
elnok@kame.hu

FŐSZERKESZTŐ-HELYETTES:
Graholy Zoé

WEBOLDAL MŰKÖDÉS:
Polonkai Attila


 

Nemzeti Újságírásért Kitüntetés

Kiadványok

Jelenlegi hely

Hivatalos: itt a 106 fideszes és ellenzéki egyéni jelölt névsora

A Fidesz országos választmánya döntött az egyéni választókerületi jelöltekről, a hivatalos és véglegesnek tekinthető listát szerdán töltötték fel a nagyobbik kormánypárt honlapjára.

Mivel az ellenzéki összefogás pártjait tömörítő Egységben Magyarországért jelöltjei már az előválasztás óta ismertek, így a kormánypárti bejelentést követően az április 3-án egymással szemben induló képviselőjelöltek névsora a következő:

 
A 2022-es magyarországi országgyűlési választás egyéni kormánypárti jelöltjei az Egységben Magyarországért jelöltjeivel szemben
 
 
Megye
 
OEVK
 
OEVK-központ
 

Fidesz-KDNP

jelöltje

 

Egységben Magyarországért

jelöltje

1. Bács-Kiskun 1 Kecskemét Salacz László Szőkéné Kopping Rita
2. Bács-Kiskun 2 Kecskemét Szeberényi Gyula Bodrozsán Alexandra
3. Bács-Kiskun 3 Kalocsa Font Sándor Magóné Tóth Gyöngyi
4. Bács-Kiskun 4 Kiskunfélegyháza Lezsák Sándor Kis-Szeniczey Kálmán
5. Bács-Kiskun 5 Kiskunhalas Bányai Gábor Molnár László
6. Bács-Kiskun 6 Baja Zsigó Róbert Kiss László
7. Baranya 1 Pécs Kővári János Mellár Tamás
8. Baranya 2 Pécs Hoppál Péter Szakács László
9. Baranya 3 Mohács Hargitai János Schwarcz-Kiefer Patrik
10. Baranya 4 Szigetvár Nagy Csaba Szarkándi Lajosné
11. Békés 1 Békéscsaba Herczeg Tamás Stummer János
12. Békés 2 Békés Dankó Béla Kondé Gábor
13. Békés 3 Gyula Kovács József Leel-Őssy Gábor
14. Békés 4 Orosháza Erdős Norbert Szabó Ervin
15. Borsod-Abaúj-Z 1 Miskolc Csöbör Katalin Szilágyi Szabolcs
16. Borsod-Abaúj-Z 2 Miskolc Kiss János Varga László
17. Borsod-Abaúj-Z 3 Ózd Riz Gábor Kiss Sándor
18. Borsod-Abaúj-Z 4 Sajószentpéter Demeter Zoltán Üveges Gábor
19. Borsod-Abaúj-Z 5 Sátoraljaújhely Hörcsik Richárd Erdei Sándor Zsolt
20. Borsod-Abaúj-Z 6 Tiszaújváros Koncz Zsófia Jézsó Gábor
21. Borsod-Abaúj-Z 7 Mezőkövesd Tállai András Sermer Ádám
22. Budapest 1 V.kerület Böröcz László Csárdi Antal
23. Budapest 2 XI.kerület Simicskó István Orosz Anna
24. Budapest 3 XII. kerület Fürjes Balázs Hajnal Miklós
25. Budapest 4 II.kerület Gór Csaba Tordai Bence
26. Budapest 5 VI-VII.kerület Kovács Balázs Norbert Oláh Lajos
27. Budapest 6 VIII-IX.kerület Sára Botond Jámbor András
28. Budapest 7 XIII.kerület Harrach Tamás Hiszékeny Dezső
29. Budapest 8 XIV.kerület Borbély Ádám Hadházy Ákos
30. Budapest 9 X.kerület Pap Sándor Arató Gergely
31. Budapest 10 III.kerület Bús Balázs Szabó Tímea
32. Budapest 11 IV.ker Wintermantel Zsolt Varju László
33. Budapest 12 XV.kerület Pintér Gábor Barkóczi Balázs
34. Budapest 13 XVI.kerület Szatmáry Kristóf Vajda Zoltán
35. Budapest 14 XVII.kerület Dunai Mónika Szilágyi György
36. Budapest 15 XVIII.kerület Lévai István Zoltán Kunhalmi Ágnes
37. Budapest 16 XX.kerület Földesi Gyula Hiller István
38. Budapest 17 XXI.kerület Németh Szilárd Szabó Szabolcs
39. Budapest 18 XXII.kerület Németh Zsolt Tóth Endre
40. Csongrád-Csanád 1 Szeged Bartók Csaba Szabó Sándor
41. Csongrád-Csanád 2 Szeged Mihálffy Béla Mihálik Edvin
42. Csongrád-Csanád 3 Szentes Farkas Sándor Szűcs Ildikó
43. Csongrád-Csanád 4 Hódmezővásárhely Lázár János Márki-Zay Péter
44. Fejér 1 Székesfehérvár Vargha Tamás Márton Roland
45. Fejér 2 Székesfehérvár Törő Gábor Fazakas Attila
46. Fejér 3 Bicske Tessely Zoltán Balázs Péter
47. Fejér 4 Dunaújváros Mészáros Lajos Kálló Gergely
48. Fejér 5 Sárbogárd Varga Gábor Kertész Éva
49. Győr-Moson-S 1 Győr Simon Róbert Balázs Jancsó Zita
50. Győr-Moson-S 2 Győr Kara Ákos Gasztonyi László
51. Győr-Moson-S 3 Csorna Gyopáros Alpár Kovácsné Varga Ildikó
52. Győr-Moson-S 4 Sopron Barcza Attila Brenner Koloman
53. Győr-Moson-S 5 Mosonmagyaróvár Nagy István Magyar Zoltán
54. Hajdú-Bihar 1 Debrecen Kósa Lajos Varga Zoltán
55. Hajdú-Bihar 2 Debrecen Pósán László Mándi László
56. Hajdú-Bihar 3 Debrecen Tasó László Salamon Gergő
57. Hajdú-Bihar 4 Berettyóújfalu Vitányi István Szántai László
58. Hajdú-Bihar 5 Hajdúszoboszló Bodó Sándor Kiss László
59. Hajdú-Bihar 6 Hajdúböszörmény Tiba István Csaba Hegedüs Péter
60. Heves 1 Eger Pajtók Gábor Berecz Mátyás
61. Heves 2 Gyöngyös Horváth László Dudás Róbert
62. Heves 3 Hatvan Szabó Zsolt Korózs Lajos
63. Jász-Nagykun-Sz 1 Szolnok Kállai Mária Sziráki Pál
64. Jász-Nagykun-Sz 2 Jászberény Pócs János Kertész Ottó
65. Jász-Nagykun-Sz 3 Karcag F. Kovács Sándor Lukács László György
66. Jász-Nagykun-Sz 4 Törökszentmiklós Herczeg Zsolt Csányi Tamás
67. Komárom-E 1 Tatabánya Bencsik János Konczer Erik
68. Komárom-E 2 Esztergom Erős Gábor Nunkovics Tibor
69. Komárom-E 3 Komárom Czunyiné Bertalan Judit Nemes Andrea
70. Nógrád 1 Salgótarján Becsó Zsolt Godó Beatrix
71. Nógrád 2 Balassagyarmat Balla Mihály Gyenes Szilárd
72. Pest 1 Érd Aradszki András Bősz Anett
73. Pest 2 Budakeszi Menczer Tamás Szél Bernadett
74. Pest 3 Szentendre Vitályos Eszter Buzinkay György
75. Pest 4 Vác Rétvári Bence Inotay Gergely
76. Pest 5 Dunakeszi Tuzson Bence Dorosz Dávid
77. Pest 6 Gödöllő Vécsey Lászó Hohn Krisztina
78. Pest 7 Vecsés Szűcs Lajos Fricsovszky-Tóth Péter
79. Pest 8 Szigetszentmiklós Bóna Zoltán Jószai Teodóra
80. Pest 9 Nagykáta Czerván György Schmuck Erzsébet
81. Pest 10 Monor Pogácsás Tibor Gér Mihály
82. Pest 11 Dabas Pánczél Károly Jánosi-Lesi Ágota
83. Pest 12 Cegléd Földi László Zágráb Nándor
84. Somogy 1 Kaposvár Gelencsér Attila Varga István
85. Somogy 2 Barcs Szászfalvi László Ander Balázs
86. Somogy 3 Marcali Móring József Steinmetz Ádám
87. Somogy 4 Siófok Witzmann Mihály Potocskáné Kőrösi Anita
88. Szabolcs-Sz-B 1 Nyíregyháza Szabó Tünde Lengyel Máté
89. Szabolcs-Sz-B 2 Nyíregyháza Vinnai Győző Aranyos Gábor
90. Szabolcs-Sz-B 3 Kisvárda Seszták Miklós Tóth Viktor
91. Szabolcs-Sz-B 4 Vásárosnamény Tilki Attila Sápi Mónika
92. Szabolcs-Sz-B 5 Mátészalka Kovács Sándor Földi István
93. Szabolcs-Sz-B 6 Nyírbátor Simon Miklós Tóth Viktor
94. Tolna 1 Szekszárd Horváth István Harangozó Tamás
95. Tolna 2 Dombóvár Potápi Árpád János Szabó Loránd
96. Tolna 3 Paks Süli János Bencze János
97. Vas 1 Szombathely Hende Csaba Czeglédy Csaba
98. Vas 2 Sárvár Ágh Péter Hencz Kornél
99. Vas 3 Körmend V. Németh Zsolt Bana Tibor
100. Veszprém 1 Veszprém Ovádi Péter Csonka Balázs
101. Veszprém 2 Balatonfüred Kontrát Károly Benedek Szilveszter
102. Veszprém 3 Tapolca Navracsics Tibor Rig Lajos
103. Veszprém 4 Pápa

Kovács Z

 

 

Rovatok: 
Egyéb
X
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1